Hakkımızda

Image

Modern danışmanlık hizmetlerini düzenleyen, yeniliklerin öncülüğünü üstlenerek her geçen gün hizmet kalitesini arttırmak için çalışan Online Tez Merkezi, 2012 yılında kuruldu.

Türkiye’nin tez ve proje hazırlama konusunda güvenilir ve yenilikçi yüzü olarak 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında, uzman kadromuzla hizmet sunmaktayız.

Hizmetlerimiz lisans, yüksek lisans ve doktora aşamasında yer alan her türlü bitirme tezi, projesi,  yüksek lisans tezi, MBA projesi, doktora tezi ve kariyer uzmanlık kadroları için hazırlanması talep edilen uzmanlık tezlerinden oluşmaktadır.

Online Tez Merkezi, uzman kadrosu ile profesyonel ve uluslararası standartlarda ön lisans, lisans, bitirme projesi, yüksek lisans tezi ve doktora tezi hazırlama konusunda siz değerli öğrencilere hizmet vermek için kurulmuş bir kuruluştur.

Amacımız, siz değerli öğrencilere bu yorucu süreçte destek olmak ve iç hukuka uygun danışmanlık hizmeti vermektir.

Online Tez Merkezi, yüksek lisans öğrencileri, akademisyen, doktora yapmış, alanında uzman kişilerle çalışmış olup uzmanlarımızın bilgi ve tecrübeleriyle profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Neden bizi tercih etmelisiniz.

Bizi tercih etmeniz için:

  • Güvenilirlik,
  • Kaliteli hizmet,
  • Gizlilik,
  • Zamanında teslim gibi birçok nedeniniz var.

Tez ve proje çalışmalarınızla ilgili yardım ve danışmanlık hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak 7/24 destek hizmeti alabilirsiniz.