Anasayfa

Araştırma: yeni gerçekleri keşfederek bağlantılara ve sonuçlara ulaşmak amacıyla bir konunun eleştirel bir şekilde araştırılması ve incelenmesidir.

Tez ve Proje hazırlıklarında araştırma yapmak uzmanlık gerektirir.

Tezimi, projemi nasıl hazırlayacağım stresinden sizi kurtarmak için uzman ekibimizle hizmetinizdeyiz.

 

 

Lisans Bitirme Tezi

Lisans derslerini tamamladınız ancak bitirme tezini nasıl hazırlayacağınız konusunda endişeleriniz mi var? Lisans bitirme tezi ile ilgili problem yaşamak istemiyor musunuz? Bu noktada tereddütlerinizi gidererek, problem yaşamanızın önüne geçmek için uzman kadromuzla yanınızdayız. Bir lisans bitirme tezi için en önemli aşama literatür taramasının iyi yapılmasıdır. İyi bir başlangıç çalışmanın ilerleyen aşamalarında yaşanması muhtemel problemleri en az seviyeye indirgeyecektir. Araştırma ekibimiz öncelikle tez konunuz ile ilgili literatür taraması yapmaktadır. Daha sonra yapılan taramadan elde edilen veriler ile ön hazırlık aşamasına geçilmektedir. Ön hazırlık aşaması, tezinizin ana başlıklarının oluşturulmasıyla başlayıp, sizin ve danışman hocanızın verdiği onay doğrultusunda içerik hazırlığına başlangıç aşamasıdır. Tez içeriğinin en önemli özelliği özgün olmasıdır. Konunun özgün çalışmalar ile tamamlanması ve intihal yapılmaması birinci önceliğimizdir.

Yüksek Lisans Bitirme Projesi

Yüksek lisans dersleri bittikten sonra, en önemli aşama bitirme projesinin hazırlanmasıdır. Bitirme projesi hazırlamak ciddi zaman ve birikim gerektirir. Ayrıca düşündüğünüzden daha fazla uzmanlık gerektirebilir. Teslim zamanı yaklaşmış ancak araştırma aşaması bitmemiş, literatür taraması yapılmamış bir durum bu aşamaya kadar verdiğiniz emeklerin boşa gitmesine veya bitirme sürecinizin uzamasına neden olabilir. Bitirme projesi hazırlama noktasında alanında uzman kadromuz ile yanınızdayız. Bize ulaşmak için sitemizde yer alan başvuru formunu, iletişim numarasını veya mail adresini kullanabilirsiniz.

 

 

Yüksek Lisans Tezi

Yüksek Lisans Tezi hazırlık aşaması bir yüksek lisansın en zorlu süreci olarak nitelendirilebilir. Gerek ön araştırmanın yapılması gerekse literatür taramasının tamamlanması tez hazırlık aşamasının temelini oluşturmaktadır. Bu temel üzerine inşa edilecek tezin kalitesini de belirlemektedir. Tezinizin ilk aşamasından tamamlanmasına kadar tüm bu zorlu süreçte problem yaşamamanız için uzman ekibimizden destek almanızı tavsiye ederiz.